بسم الله الرحمن الرحیم

قوانین و مقررات گروه VIP

 1. تمامی سیگنال ها با تحلیل های فراوان به دست می آیند. اما میزان سود و ضرر آنها مشخص نیست.
 2. تضمین سود نداریم. امکان داشتن ضرر و سیگنال شکست خورده هست.
 3. اشتراک گذاری مطالب کانال خلاف قوانین است و قطعا با این دسته افراد برخورد خواهد شد.
 4. تعداد سیگنال ها و تحلیل ها اصلا مشخص نیست. این احتمال هست که چند روز سیگنال نداشته باشیم و این احتمال هست که روزی چند سیگنال بگذاریم.
 5. مزاحمت، بی ادبی و هتک حرمت چه برای صاحبان و مدیران گروه و چه اعضای کانال جز خط قرمز های ماست و قطعا با خاطیان برخورد جدی خواهد شد.
 6. هرگونه پرداخت وجهی غیر قابل عودت است. لطفا قبل از پرداخت احتیاط های لازم را داشته باشید.
 7. هیچگونه تضمین سودی برای پیشنهادات خرید های داده شده وجود ندارد.
 8. سود زیان هردو در بازار بورس وجود دارد. پیشنهادات خرید ممکن است منجر به سود یا ضرر باشند. مدیران هیچ مسئولیتی ازین بابت ندارد.
 9. وظیفه اصلی کانال ارائه سیگنال و پیشنهادات خرید و فروش است. ممکن است در کانال مطالب آموزشی و سیگنال های میان مدت بلند مدت و کوتاه مدت، همچنین تحلیل سهام و سیگنال های فارکس ارائه شود، همچنین گروه تبادل نظر و پاسخ دهی به اعضا محترم کانال صورت بگیرد اما جزو وظایف مدیران کانال نمی باشد. در صورت صلاحدید مدیران میتوانند در این قسمت ها قطع فعالیت کنند.
 10. هیچ کاربری تحت هیچ شرایطی حق پیام دادن به کاربر دیگری را ندارد. گفتگو و چت خصوصی با هر کسی حتی مدیران ممنون می باشد و در صورت مشاهده از کانال اخراج می شوند.
 11. هیچ کاربری تحت هیچ شرایطی حق انتشار سیگنال ها و محتوای کانال و گروه را ندارد و در صورت مشاهده کاربر از کانال حذف میشود.
 12. بی ادبی و فحاشی هیچ جایگاهی در کانال و گروه ندارد و درصورتی که کاربری از کلمات رکیک در پیام های خود استفاده کند از گروه و کانال حذف میشود.
 13. ممکن است چند روز سیگنال و پیشنهاد خریدی نداشته باشیم و ممکن است یک روز چند پیشنهاد خرید صادر کنیم. تعداد خاصی برای سیگنال های صادره مد نظر نیست و حق اشتراک اخذ شده صرفا برای بازه زمانی یک ماه می باشد.
 14. هرکاربر فقط با یک شماره تلگرامی حق عضویت در کانال را دارد.
 15. گروه تبادل نظر در روزهای کاری بازار بورس در دو نوبت در ساعات 12:30 الی 13:30 و 20:30 الی 21:30 فعال است. لازم به ذکر است که گروه تبادل نظر جزو خدمات غیر ضروری کانال می باشد.
 16. کانال و گروه در پنج شنبه ها و جمعه ها و همچنین تعطیلات رسمی تعطیل میباشد مگردر موارد خاص از قبل اعلام می شود.

با تشکر